Herrur, Breitling Chronomat Evolution, stål/guld, automatisk, 44mm, refnr: C13356, snr: 2194574, kronograf, datum (återställer ej korrekt), pilotlänk i stål/guld med repor, repor på boett och ring, certifikat 2007 Stjärnurmakarna, chronometercert, manual, tag, box med kraftigt invändigt slitage, ytterkartong
Auktnr | SE16.20240423.A94018 |
Utropspris | 35 000 kr |
Aktuellt bud | 38 000 kr |
Stänger | 2024-04-23 13:23:56 |
Provision | 5 700 kr |
Frakt | 129 kr |